Tepeden başlamalı kulaklı örgü bere yapımı

Tepeden başlamalı kulaklı örgü bere yapımı kış mevsiminin en çok kullanılan bere modelleri olmaktadır. Özellikle küçükler için olmazsa olmazlardan oluyor.

Bere modelleri nasıl tercihiniz oluyor? kulaklı modeller sizin tercihinizse tepeden başlamalı kulaklı bere modeli sizler için harika bir örnek olacaktır. Yapmanız gereken ip ve video anlatımını izleyerek uygulamanız olacaktır.

Örgü modelleri sevenler için soğuk havaların en keyifli saatleri örgüler olduğunu düşünüyorum. Çayımızı içerken veya komşumuzla sohbet ederken yanımızda örgümüz varsa değmeyin keyfimize diyenlerden seniz o zaman en güzel örgüler canimanne.com sayfamızda sizleri bekliyor.

Tepeden başlamalı kulaklı örgü bere yapılışını yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz ip çeşitlerini marka olarak kullana bilirsiniz. Aldığınız ipin arka kısmında mutlaka kaç numara şiş uygundur yazısı vardır. Elinizin ayarını da göz önünde bulundurarak şiş numaranızı seçebilirsiniz.

Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin diliyorum. Tekrar yeni bere yapılışlarında görüşmek üzere hoşçakalın.

Tepeden başlamalı kulaklı örgü bere yapımı

Tepeden başlamalı kulaklı bere modeli detayları nelerdir?

4 Numara şiş tercihi edilmiştir.

2 Renk ip tercih edilmiştir.

Nako Elit Baby ip tercihi edilmiştir.

İstediğiniz ip markasını tercih edebilirsiniz. Yaptığınız, yelek, hırka modellerinden kalan iplerinizi değerlendire bilir ve takım olarak beresini yapabilirsiniz.

9 İlmek atarak başlayalım. İlk sıra başlarken ters örelim. İlk ilmek boş alalım, ve bir düz örelim ve dolayalım bu şekilde sıra sonuna gidelim. ters olarak örelim doladığımız ilmeği çevirerek örelim gizli arttırma yapalım.

Ön yüze gelelim iki örüp doluyoruz. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. Arka kısımda normal örüp doladığımız ilmekleri ilmek yapıyoruz. 3 ürüyoruz 1 doluyoruz bu şekilde devam edelim. Daha detaylı anlatım için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir bere modelidir.

Bere yapılışı, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tepeden başlamalı kulaklı örgü bere yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sevil örgü kanalına bu güzel bere modeli için çok teşekkür ediyorum.
blank
Tepeden başlamalı kulaklı örgü bere yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ