Tığ İşi Anlatımlı Çiçek Motifi ve Örgü Modelleri Yapımı

Tığ İşi Anlatımlı Çiçek Motifi ve Örgü Modelleri Yapımı

“Canım Anne” bu sefer tığ işi çiçek yapılışı gibi düşüncelerinize anlam ve cevap oluyor. Çok beğeneceğinizi, izlerken hemen yapmaya başlayacağınızı düşündüğümüz tığ işi çiçek yapımı ve örgü modellerini sizlere sunarak birbirinden güzel tığ işi çiçek yapımı ve tığ işi çiçek modellerini en ince ayrıntısına kadar bu videomuzda hepsini anlatıyoruz.

Tığ işi çiçek motifi ve tığ işi çiçek motif yapımı kapsamında hiçbir şekilde fark etmezsiniz tığ işi çiçek motifi ve modellerini ayrıca isterseniz bebek battaniyelerinde, koltuk örtülerinde, şalda, çeyizlik yeleklerde, bebek örgülerinde, dekoratif örgülerde ve birçok farklı şeylerde kullanabileceğiniz çiçek motifinin büyük artısı dokunabileceği için değerlendirebilirsiniz diye de belirtiyoruz.

Tığ işi anlatımlı çiçek yapımı videomuzda; malzeme olarak iki ip (biz cıvıl cıvıl bir pembe ve beyaz tercih ettik ama rengi tercihinize göre seçebilir) ve kalınlığına göre de tığ numarası tercih edebilirsiniz… Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Tığ İşi Anlatımlı Çiçek Motifi ve Örgü Modelleri Yapımı

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla tığ işi ve anlatımları için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

VİDEO ANLATIM

Efsane Tığ İşi Motif / Hem Kolay Hem Güzel
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ