Tığ işi Baharlık Yelek Yapımı

Tığ işi Baharlık Yelek Yapımı

Tığ işi baharlık yelek yapımı kolaylıkla yapabileceğiniz bir yelek modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü el işleri yaz ve kış mevsiminde her zaman yapılabilen en güzel el işleri olmaya devam ediyor. Baharlık yelek modeli bugün konuğumuz. Püskül detaylı şık bir yelek yapımı annelerimizin severek yapabileceklerini düşünüyorum.

Tığ işi baharlık yelek modelini farklı renklerde yapabilir. Bir çok kıyafetin üzerine yakışacak modeldir. Bayram için güzel alternatif olarak düşünülebilir. Kot etek ve pantolon üzerine oldukça şık uyum sağlayacaktır.

Yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatım oldukça faydalı olacaktır. Yeni öğrenen arkadaşlarımızda modelimizi kolaylıkla uygulayabilirler. Farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ İşi Baharlık Yelek Yapımı

Baharlık yelek yapımı

4 – 6 yaş arası için uygundur.

Bebe yünü ip tercih edilmiştir.

2.20 mm tığ kullanımı.

Toplamda 41 direk olacak şekilde zincir çekip sıra sonuna kadar 2 li trabzan yapıyoruz. Örgünün tersinde 6 zincir çekip 3 ilmek atlayıp 4.ye batıp 2 li trabzan yapıyoruz. 3 zincir çekip 4. ye batıp şeklinde sırayı bitiriyoruz.

Diğer sırada 3 zincir çekelim. Alt kısımdaki 3 zincirin üstüne 3 tane 2 li trabzan yapalım. Bir tanede direğin üstüne 2 li trabzan yapalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü, örgü ve el işleri, yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ İşi Baharlık Yelek Yapımı VİDEO ANLATIM

Şerife gül’ün hobileri kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ