Tığ İşi Bebek Pelerin Yapımı

Tığ İşi Bebek Pelerin Yapımı

Tığ işi bebek pelerin yapımı diğer ismi panço modelleri mevsimlik bebek kıyafetleri arasında sıkça tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yazımızın içinde en güzel pelerin modellerine yer vermeye çalıştık beğendiğiniz modeller olması dileğiyle;

Tığ işi pelerin modelleri kız çocukları için şık ve kullanışlı örgü modelidir. Bahar aylarında çok kullanışlı olması annelerin tercih ettiği giyimler arasında yer almaktadır. Kolay ve şık örnekleri uygulamak için video anlatımları izleyebilirsiniz.

Örgü bebek örnekleri ve farklı örgüler için sitemize bakabilirsiniz. Örgü içeriğimiz oldukça geniş modelleri siz değerli takipçilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Tığ İşi Bebek Pelerin Yapımı

Kolay bebek panço yapımı

Tığ işi pelerin yapımı, panço modelleri, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çocuk pançosu yapımı

Yaka kısmı selanik örgüsü olup alt kısmı tığ işi olmaktadır.

3/4 yaş için uygundur.

Orta kalınlıkta ip kullanılmıştır.

Yaka kısmında şiş kullanılmıştır.

90 İlmek başlanmış, 30 sıra örülmüştür. Yaka kısmı oluşmuştur.

İlk olarak yaka kısmını tersini çevirelim yani ters yüzünü dış kısma getirelim. İpi bağlayıp yaka kısmına 3 lü trabzan yapalım 3 zincir çekip aynı noktaya 3 lü trabzan yapalım. Zincir çekmeden 3 lü tarabzan yapıyoruz 3 zincir çekip aynı noktaya 3 lü trabzan yapalım ilk sıra bu şekilde devam etmektedir. 2 ci sırada 3 zincir çekelim 2 li trabzan yapalım 3 zincir çekip 3 trabzan yapalım. Ve yavaş yavaş model kurmaya başlanıyor. Detaylı yapım aşaması için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Çocuk pançosu yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ