Tığ İşi Bebek Şapka Modeli

Tığ İşi Bebek Şapka Modeli

Sevgili hanımlar. Bebeklerimiz için yapabileceğimiz o kadar çok örgü işi var ki, hepsini birden yapmak istiyoruz. Bebekler için yapılan bütün örgü işlerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Anne adayları veya anneler, minik yavrularına birbirinden güzel şapkalar, hırkalar, çoraplar, yelekler ve battaniyeler örüyor. Ya da geçmişten bu yana geleneğimiz olarak yeni doğan bebeklere çeşitli hediyeler geliyor. Bu hediyelerin manevi açıdan oldukça değerli olmasının nedeni, el emeği ve göz nuru ile yapılmış olmasıdır. Bugün yeni doğan her bebek için onlarca çeşit örgü ile yapılan kıyafetler geliyor. Ayrıca sevgili büyük anneler, bebek haberini alır almaz hemen bebek için örgü işlerine başlıyor. Henüz cinsiyeti bile belli olmadan bebeklerimiz için hazırlıklara girişiyoruz. Çünkü bu oldukça heyecan verici bir duygu.

Bu yazımızda sizlerle kolayca yapabileceğiniz tığ işi bebek şapka modelleri paylaşacağız.  Dilediğiniz renkleri seçerek hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için örebilirsiniz. Kış boyu bebekleriniz üşümesin diye, birden fazla bebek şapka modeli deneyebilir, ya da beğendiğiniz bir modeli seçerek onu farklı renkler kullanarak örebilirsiniz. Tığ işi bebek şapka modelleri yapımı ise oldukça basit. Bu nedenle paylaştığımız modelleri gördükten sonra hemen yapmak isteyeceksiniz. Herkes tarafından kolaylıkla yapılan bebekler için örgü işleri ile bebekleriniz oldukça sevimli ve şık görünecek. Eğer tercih ederseniz, bebek şapka modelleri arasından seçim yaptıktan sonra seçtiğiniz modele uygun olarak bebekler için hırkalar veya yelekler örebilirsiniz. Böylece şapka ile birlikte uyumlu bir takım yapmanız mümkün olacaktır. Sizlerle paylaştığımız bebek şapka modellerini gördükten sonra hepsini denemek isteyeceksiniz.

Sitemizde bulunan örgü bebek takımları bölümünde bebekleriniz için harika takım modelleri yer alıyor. Beğendiğiniz modelleri seçip, minik yavrularınıza harika örgü işleri yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ