Tığ İşi Boyunluk Bu Kış da Moda

Tığ İşi Boyunluk Bu Kış da Moda

   El emeği ürünlere verilen değerin artmasıyla beraber kombinelerdeki yeri de artmıştır. El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden dikkat çekmeyi seven bayanların tercihleri arasına girmeyi çok iyi başarmaktadır. Yaz kış tüm kombinelerde kullanılmak için örgüden birçok parça ve model yapılmaktadır. Örgüden yapılmış yelekler, kazaklar, hırkalar, çantalar, örgü boyunluklarboyunluklar kombinelerin daha şık ve farklı görünmesine yardımcı olmaktadır.

Yaz kış tüm mevsimlerde kombinelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz boyunluk modelleri sizi daha şık ve gösterişli kılacaktır. Boyunlukların tığ ile örülenleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile örülen modelleri çok daha fazla tercih edilmektedir.

Tığ İşi Boyunluk Bu Kış da Moda

Tığ işi boyunluk modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk örülen modellerin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller vardır. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz spor ve rengarenk örgü boyunluklar olduğu gibi özel davetlerde de kullanmayı tercih edebileceğiniz daha ağır ve klasik modelleri de vardır.

   Tığ işi boyunluk örnekleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Kalın iplikler ile örülen modelleri kış ayları için ideal olurken ince dantel iplikleri ile örülen ve daha çok yaz aylarında tercih edilen modelleri de vardır.

Boyunlukları kendiniz için yapabileceğiniz gibi sevdikleriniz içinde örerek hediye edebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ile yapılmış bir hediye alınmış bir hediyeden çok daha fazla kıymetli ve değerlidir.

Örgü boyunlukların son zamanlarda ebruli iplik ile örülen modelleri çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Aynı zamanda simli iplik ile de örerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sizde eğer örgü boyunluk yapmak isterseniz resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ