Canım Anne

Tığ İşi Çanta, Battaniye, Yelek Modeli

Tığ İşi Çanta, Battaniye, Yelek Modeli

Geçmişten günümüze, büyüklerimizden bizlere sayamayacağımız kadar çok örgü modelleri miras kalmıştır. Sanayinin gelişip hammaddelere olan kolay erişimimiz sayesinde çeşit çeşit ipler üretilmiştir. Bunun sonucunda tığ işi ve iki şiş modeller de olmak üzere hala bir çok model tasarlanmaktadır.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatımı ile sizlerle yine harika bir iki şiş model paylaşıyoruz. Çeyizlik yelek, bebek kıyafetleri gibi daha pek çok şekilde değerlendirebileceğiniz bir model.

Bebek yelek, süveter, battaniye, bere modelleri için oldukça uygundur. İlgili renklerde örülerek hem kız hem erkek bebekler için kullanılabilir. Sitemizde birçok tığ işi modeller mevcuttur. Göz atarak istediğiniz modeli farklı renklerde kombinleyerek yeni görseller oluşturmanız mümkündür.

Bu model ve anlatımı için Orgu Hayatım Youtube Kanalına çok teşekkür ediyoruz. Modeli yaparken takıldığınız tüm konuları yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Bunun gibi modeller için videoyu beğenip kanala abone olmayı unutmayın. Yapacak herkese şimdiden kolay gelsin.

Tığ İşi Çanta, Battaniye, Yelek Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ