Tığ İşi Çiçekli Mandala Modeli Yapımı

Tığ İşi Çiçekli Mandala Modeli Yapımı

Duvar süsü veya tabak altlarında supla olarak kullanabileceğiniz bir mandala tarifini sizlerle paylaşıyoruz bugün. Mandalalr ortadan eşit şekilde şekillenip yükselerek büyür, yetişkin boyamalarda çoğunlukla karşımıza çıkarlar. Tığ kullanarak kolay bir şekilde renk renk mandala oluşturabilir, çanta, supla ve daha pek çok örgüleri süslemek için kullanabilirsiniz.

Hayatım Örgü Youtube Kanalı video anlatımı ile sizlerle buluşturduğumuz mandalalar 15cm büyüklüğündedir ve metal çerçeveye sabitlenmiştir. Yapımında 3,5 mm tığ ile koton ipler kullanılmıştır. Sizler istediğiniz dokudaki ipleri kullanıp ipe uygun tığ numaraları kullanabilirsiniz.

Örgüğünüz motifi yastıklarda ve duvarda süs olarak kullanabileceğiniz gibi sadece motifin ortasında bulunan çiçek kısmını örüp farklı örgülerde de kullanabilirsiniz.

Detaylı anlatımı için Hayatım Örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz. Videoyu beğenip paylaşarak da kanala destek olmayı unutmayınn.

Bunun gibi daha birçok içerik için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Görmek istediğiniz içerikler için de bize ulaşıp isteklerinizi ve merak ettiğiniz her şeyi iletebilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Tığ İşi Çiçekli Mandala Modeli Yapımı Anlatım Videosu;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ