Tığ İşi Çocuk Pançosu Yapımı

Tığ İşi Çocuk Pançosu Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar canımanne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Tığ işi çocuk pançosu yapımı yaka kısmı şiş modeli alt kısmı tığ olarak yapılan harika bir model olan panço yapılışı sizlerin beğenisini beklemektedir.

Panço modelinde yaka kısmında selanik örgü modeli kullanılmış olması esnek bir örnek olmasından daha uzun süreli kullanımı mümkün olacaktır. Tığ işi ile devm eden modelimiz oldukça şık bir modellerdir. Bahar mevsiminde oldukça kullanışlı bir hırka tarzı diyebiliriz.

Farklı renklerde kendi zevkinize göre uygulaya bilirsiniz. Orta kalınlıkta ip kullanılması panço modelini daha dolgun görüntü verecektir. öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımını izleyerek uygulaya bilirler.

Tığ işi sevenler için oldukça güzel örgü modeli olduğunu düşünüyorum severek örebileceğiniz bir model olmasını diliyorum. Farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ İşi Çocuk Pançosu Yapımı

Yaka kısmı selanik örgüsü olup alt kısmı tığ işi olmaktadır.

3/4 yaş için uygundur.

Orta kalınlıkta ip kullanılmıştır.

Yaka kısmında şiş kullanılmıştır.

90 İlmek başlanmış, 30 sıra örülmüştür. Yaka kısmı oluşmuştur.

İlk olarak yaka kısmını tersini çevirelim yani ters yüzünü dış kısma getirelim. İpi bağlayıp yaka kısmına 3 lü trabzan yapalım 3 zincir çekip aynı noktaya 3 lü trabzan yapalım. Zincir çekmeden 3 lü tarabzan yapıyoruz 3 zincir çekip aynı noktaya 3 lü trabzan yapalım ilk sıra bu şekilde devam etmektedir. 2 ci sırada 3 zincir çekelim 2 li trabzan yapalım 3 zincir çekip 3 trabzan yapalım. Ve yavaş yavaş model kurmaya başlanıyor. Detaylı yapım aşaması için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz..
Her türlü soru görüş ve önerileriniz için sizleri her zamanki gibi videonun yorumlar kısmında bekliyor olacağız. videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın desteklerinizi bekliyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Tığ işi, panço yapımı, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tığ İşi Çocuk Pançosu Yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ