Tığ İşi Havuç Motif Yapılışı

Tığ işi motif modelleri her alanda tercih edilebilir. Havuç motif yapılışını , kolay ve şirin bir motif olarak beğenilerinize sunuyoruz.

Yenidoğan bebek şekeri yapımında, mevlüt şekerlerinde motif olarak, bebek örgü süslemelerinde kullanılabilir. Ayrıca dekoratif örgülerde ve dolap süsü motifi olarak da çok uygundur .

Biz motifimizi bebek elbise modelimizi süslemede kullanacağız . Son halini görmek isteyen arkadaşlar videonun yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Çok şirin bir görselle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

blank

Malzeme olarak ;

Bir gövde bir yaprak olmak üzere iki renk ip kullandık. Kullanılacağı alana göre ip tercihi değişebilir. Biz videoda bebe yünü turuncu ve yeşil ip tercih ettik. İpin kalınlığı doğrultusunda 3.5 mm tığ kullandık. Sizler ipinize uygun kalınlıkta tercih etmeye dikkat edin.

Özellikle bebek örgüleri süslemede canlı ve parlak renkli ipler kullanmaya dikkat etmenizi öneririz. Bu sayede verdiğiniz emek hem daha gösterişli hem de iç açıcı olacaktır.

blank

Sitemizde ve kanalımızda birçok meyve ve sebze motifine görsel ve video olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca çiçek motifleri, şirin hayvan motifleri de bulabilirsiniz. Videoları izleyerek kolaylıkla uygulamanız mümkündür.

blank

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bizebkisa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ