Tığ işi her gören hayran modeli yapılışı

Tığ işi her gören hayran modeli yapılışı çok şık bluz yapımında kullanabileceğiniz harika yazlık örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Kullanacağınız ip ve modelinize göre tığ seçimini ayarlaya bilirsiniz. Farklı ip markaları ve istediğiniz ip tercihi ile modelimizi yelek, hırka, veya file çanta yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tığ işi tercihiniz ise modelimiz oldukça kolay yapılabilen modeller arasında yer almaktadır. Baharlık modellerde veya renk renk kırlent yapabilirsiniz. Çok güzel bebek battaniyesi olabilir. Atkı, şal bir çok örgü tekniğinde rahatlıkla uygulaya bilirsiniz. İsmi gibi yapmış olduğunuz modellere her gören hayran olacaktır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde çok cici yelek yapılışında tercihleriniz arasında olabilecek bir örnektir. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımını oldukça yardımcı olacaktır. Almış olduğunuz ipin kalın veya ince oluşuna göre sayı farklılık gösterebilir zincir sayısını ona göre ayarlamakta fayda vardır. En yeni örgü modellerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi her gören hayran modeli yapılışı

Orta incelik ip tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz modele göre ip kullana bilirsiniz.

3.5 Numara tığ kullanılmıştır. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Modeli kurarken 7 katları +5 kenar zincir sayısından kurulmakta. Model anlatımın da 52 zincir 6 örnek üzerinden anlatılmış. Model 2 sıra da ilerlemekte. Aynı örnek devam edilmektedir. Yelek şal bebek örgütlerinde hatta çanta yapımında bile şahane olacağını düşünüyorum.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi her gören hayran modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ