Tığ İşi Kare Dantel Yapımı

Tığ İşi Kare Dantel Yapımı

Tığ işi dantel modelleri kullandığımız pek çok ürünü süslemektedir. Makine işi danteller gibi el emeği olan birçok dantel modeli de bulunmaktadır. Yatak örtülerini, masaları, kıyafetleri, perdeleri, çeyizlik yelek ve daha birçoğunu süsler. Yakın geçmişte de televizyon ve koltuk takımlarının üzerinde kullanıldığını biliyoruz. Geçmişten bu güne dek dantel modellerine daha güzellerini ve yenilerini ekledik. Eklemeye de devam edeceğiz.

Çeyizlik örgülerde sıklıkla kullanmak isteyeceğiniz çok güzel bir tığ işi dantel modeli paylaşıyoruz bugün sizinle. Örgü Dünyası youtube kanalının paylaştığı video yardımı ile kolayca modeli yapabilirsiniz.

8 numara bir tığ ile yapıyoruz kare dantelimizi. videoda kullanılan ipin detaylarını aşağı ekleyeceğimiz görselden yardım alarak öğrenebilirsiniz. Videoya kolay ulaşmanız için yazımızın sonuna ekleyeceğiz.

Sitemizde bunun gibi dantel modelleri ve daha fazlası mevcuttur. Göz atarak hoşunuza gidecek içeriklere ulaşabilirsiniz. Öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi kare dantel yapımı detaylı anlatım videosu;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ