Tığ işi kolay patik yapımı

Tığ işi kolay patik yapımı

Tığ işi kolay patik yapımı kış mevsiminde ev patikleri olmazsa olmazlardan hanımlarımızın en sevdiği giyim aksesuarı diye biliriz. Kız çeyizi için oldukça fazla yapılan patik modellerine tığ işi kolay patik modelimizi eklemeye ne dersiniz?

Tığ işini sevenler için harika bir model yapımı oldukça kolay ve görselliği harika olan ayağımıza tam oturan şık bir patik yapımı olmuş fatmayla herşey dahil kanalının eline sağlık diyorum.

Sizlerde farklı renklerde kıyafetlerinize uygun renkleri seçerek uyum sağlaya bilirsiniz. Kız annelerimiz modelimizden bir çok renklerde yaparak el emeklerinizi kız çeyizi için hazırlaya bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. İp markası olarak sizlerin tercihine kalmış tığ seçimi ipinizin kalınlığı ve inceliğine göre değişim göstere bilir.

Canimanne.com sayfamızda farklı bir çok patik örnekleri mevcuttur ziyaret edebilirsiniz veye yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız farklı modellere ulaşa bilirsiniz.

Yeni güzel örgü ve tığ işi patik ve farklı çalışmalarda tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi kolay patik yapımı

Tığ işi patik modelinin detayları

Kullanılan malzemeler

1 Adet istenilen patik ipi tercih edebilirsiniz.

2 Numara tığ seçimi

Makas

Patik modelimiz 37, 38 numara için idealdir.

İlk olarak patik uç kısmı yapılarak başlanıyor. 7 Sıra 24 trabzana tamamlanır. Ön kısmın da 2 model yapılıyor. Aynı model patiğin alt taban çalışmasında uygulanıyor.

Yan kısmından ayrım yapılarak model çalışması başlanıyor. Ön kısmı 7 sıra 24 trabzan olarak 8 sırada ön modelimizin örneğini kurmaya başlıyoruz. İki yan kısmıyla devam edilip 9 sırada tamamlanıp istenilen kenar oyası yapılarak bitirilir.

Tığ işi, örgü ve el işleri, örgüler hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Tığ işi kolay patik yapılışı VİDEO ANLATIM

Fatmayla Herşey Dahil kanalına bu güzel patik örneği için çok teşekkür ediyorum.

 

Tığ işi kolay patik yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ