Çocuk Yeleği Modelleri

Bebek yeleği örecekseniz tığ işi modellere de göz atmanızı tavsiye ederim.Tığ işi örgü çocuk yeleği örnekleri şiş ile yapılan modellere nazaran daha pratik ve daha basit olduğu için tercih edilen örgü modelleri arasındadır. Şiş ile yapılanlara nazaran daha salaş görünüme sahip olan tığ işi örgü çocuk yeleği modelleri, geniş örnek yelpazesiyle sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Sadece soğuk kış günlerinde değil, aynı zamanda serin yaz akşamlarında da kurtarıcınız olacak tığ işi modeller çocuk yelekleri arasında kendine üst seviyelerde yer bulacak gibi görünüyor.

Çocuk Yeleği Modeller

Ayrıca şiş ile yapılan modellere nispeten daha delikli bir yapısı olduğu için üzerinde kolaylıkla kurdela süslemesi yapabilirsiniz. Yelegin üzerine gene tığ ile yapacağınız süslemelerle kendinize özgü modeller de ortaya çıkartabilirsiniz.

Sadece yelek değil, tığ ile yapına salaş bolero ve pelerin modelleri de minik prenseslerin gardorobunun vazgeçilmez parçaları olmaya aday.

Başta da belirttiğim gibi, şiş ile yapılan modellere nazaran yapımı basit olduğundan, tığ işi modeller örgü konusunda daha acemi olan anne adaylarımız için de birer kurtarıcı niteliğinde.

Elbette konuya hiç hakim değilsek elimize bir yün ve bir tığ alıp mucize beklemek olmaz. Mutlaka işi bilen birinden destek almanızı tavsiye ederim. Sayfamızdan alacağınız teorik destek ile, işi bilen birinden alacağınız pratik destek birleşince harika örgü çocuk yeleği modelleri ortaya çıkartacağınıza eminim. Kadınlar bir işi “yapacağım” diyorsa yapar.

Haydi bakalım hanımlar, gelsin tığlar-yünler… En güzel çocuk yelekleri bu sene de sizlerin elinden çıkacak.

Sitemizdeki bebek örgüleri bölümünden de fikir edinebilirsiniz. Beğendiğiniz sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız daha çok kişiye ulaşabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ