Tığ işi origami gül yapılışı

Tığ işi origami gül yapılışı kalan örgü iplerimizle renk renk güller nasıl yapılır. Tığ işi kolay gül modeli yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Tığ işi sevenler için harika bir örgü çalışması diyebiliriz. Balkonlarımıza, masamıza, mutfağımıza, evimizin en güzel köşelerini süslemek için harika güller yapabilirsiniz. Arkadaşlarımıza ev hediyesi olarak çok güzel armağan olabilecek kadar şık ve el emeği olduğunu düşünüyorum.

Bir çok el işleri yapılmaktadır. Farklı uğraşları seven hanımlarımızda vardır. Onlar içinde tığ işi origami gül yapılışı değişik ve bir o kadar güzel çiçek yapılışı oldukça sizleri memnun edeceğini severek yapabileceğinizi diliyorum.

Tığ işi gül modeli yapımı oldukça kolay yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır.
Örgü gül yapılışı kullanış bakımından da oldukça kolaylıkla temizliğini yapabilirsiniz. Toz olması halinde ılık su ile yıkayarak temizliği yapılabilir.

Yeni farklı örgü modellerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle, Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Tığ işi origami gül yapılışı

Tığ işi origami gül modeli detayları

İstenilen örgü ipleri tercih edebilirsiniz.
Farklı renklerde bir çok gül yapabilirsiniz

Elinize yatkın tığ seçimi tercih edebilirsiniz.

Sihirli halka ile başlayıp, 3 zincir çekerek halkanın içini 2 li trabzanlarla dolduralım. 11 trabzan doldurup 2 ci sırada her trabzana 2 li trabzan yaparak arttıralım. 3 Sırada trabzana 2 li çift batıp 1 tek batıyoruz. Son sıra da ise 2 li ve tekli trabzanlar yapıyoruz. Toplamda 4 sıra da bitiriyoruz. Detaylı yapılış için video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapacağınız harika güller olacaktır.

Tığ işi, örgüler, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tığ işi origami gül yapılışı VİDEO ANLATIM

Thanks to naztazia channel for this beautiful handycraft rose
blank
Tığ işi gül yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ