Tığ İşi Şal Modelleri

Tığ İşi Şal Modelleri

Kadınlar el örgüsü ürünleri kombinelerinde kullanmaya bayılıyor. Bu yüzden de her geçen gün el emeği, el işi ile yapılan parçalara yenileri eklenmeye devam etmektedir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan el örgüsü modelleri, örneklerinin yanı sıra her geçen gün yeni model ve örnekler ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

El örgüsü ile yapılan parçalar oldukça fazladır ve kombinelere renk katmaya devam etmektedir. El örgüsü ile yapılmış ve kombinelerde kullanılan şallar, yelekler, hırkalar, kazaklar, pançolar ve daha birçok çeşit ve parça mevcuttur. Yaz ve kış her mevsime uygun kullanabileceğiniz ürün ve parçalar mevcuttur.

El örgüsü şallar yaz ve kış aylarında kullanıma uygundur. Kalın iplik ve model, örnekler ve şiş örgüsü ile yapılan şallar kışın kullanıma uygun iken, ince iplikler, modeller ve tığ işi örgü ile yapılan şallar daha çok yazın kullanıma uygundur.

El örgüsü şal modelleri oldukça fazladır. Tek renk iplik ile yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Bunun yanı sıra farklı iplikler de kullanılmaktadır. Sakallı iplikler, ebruli iplikler kullanılarak yapılan şallar da oldukça fazlasıyla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Tığ işi şal modelleri bayanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Şiş ile yapılan modeller olsa da tığ işi örgülerin daha şık ve zarif durmasından dolayı tığ işi ile yapılan şallar daha fazla tercih edilmektedir. Yaz veya kış rahatlıkla kullanabileceğiniz şallar kombine tamamlayıcı veya kombin parçası olarak kullanabilirsiniz.

Sitemizdeki  Tığ işi şal örnekleri arasında günlük kullanıma uygun spor modeller ve örnekler olduğu gibi aynı zamanda özel davetlerde kullanabileceğiniz klasik model ve örnekler de mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ