Tığ işi su dalgası yelek modelinin yaka ve kol kesimi anlatımı

Tığ işi su dalgası yelek modelinin yaka ve kol kesimi anlatımı

Tığ işi yelek modelinde yaka ve kol kesimi nasıl yapılır ? Örgü yelek modellerinde yaka ve kol kesimi nasıl olmalı ? Yelek modelinde kol ve yakayı nasıl kesebilirim ?

Yelek modellerinde en çok sorulan sorulardan biriside yaka ve kol kesimi nasıl yapılır. Nasıl yapabiliriz kaç ilmek ayrımı olması lazım gibi sorular hanımlarımız tarafından sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Sizler için tığ işi su dalgası yelek modelinin yaka ve kol kesimi nasıl yapılır video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü bayan yelek modelleri çeyizlik yelek modelleri oldukça fazla yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Su dalgası modeli de en çok yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Çeyiz yeleklerinde favori örnektir modeli ören arkadaşlarımız yaka ve kol kısım detayında zorluk yaşıyorsa sizlere video anlatım oldukça fayda sağlayacaktır.

Farklı örgü modelleri ve yelek örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir çok örgü modelini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız da yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi su dalgası yelek modelinin yaka ve kol kesimi anlatımı

Yelek modelini istediğiniz beden için ördükten sonra kol kesim yerine geldiğinizde sık iğne ile model anlatımında 18 sık iğne yapılıp devamında modele devam edilmiştir. İkinci sırada yine aynı işlem devamında yaka kısmının kesimi uygulanmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimiz iletiyoruz.

Tığ işi yelek yapımı, örgü bayan yelek modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Örgü modelleri youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi su dalgası yelek modelinin yaka ve kol kesimi anlatımı VİDEO ANLATIM..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ