Tığ İşi Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapımı

Tığ İşi Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapımı

Canimanne.com YouTube Kanalına Hoşgeldiniz.

Tığ işi yakadan başlama bebek yeleği yapımı ufaklıklar için en çok kullanılan kıyafet gereçlerinden olmaktadır. Kış ve mevsim geçişlerinde oldukça fazla kullanılan bebek yeleği modelini sizlerle paylaşmayı istedik umarız çok beğenirsiniz.

Bebek yelekleri annelerimizin, torunları olan büyüklerimizin her daim ördükleri yaptıkları en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır.

Bebek yelekleri yapıp satış yapan hanımlarımız için oldukça güzel bir model olarak düşünülebilir. Farklı yelek modellerine ulaşabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Bebek yelek modellerinde istediğiniz ip markalarını kullanabilirsiniz. Elinize yatkın tığ seçimini kullanmanızda fayda olacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır.

Bir çok yeni tasarım yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Tığ İşi Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapımı

Tığ işi yakadan başlama bebek yeleği detayları ve yapımı

Tunus işi ile başlayan bir modeldir. Devamı tığ işi ile örülmüştür.

1 Yaş için uygundur.

1 Adet bebe yünü tercih edilmiştir.

3.50 mm tığ seçimi

60 Zincir ile yakadan başlanan ilmek çıkartmaya başlayalım dört ilmek çıkartıp bi noktaya aynı batalım ve 14 ilmek yapalım 15 ci de artırma yapalım. 21 ilmekte artırma yapalım 14 ilmek yapıp devamında yine arttırma ile devam edip ilmekleri çıkartalım başa gelelim.

Artırma ile başlayan devamında artırma yeri gelince artırmaları yaparak devam edelim. Tekrar ilmekleri çıkartalım. Baştan artırma yaparak başlanan ve orta kısımdaki artırmalar devam ederek bu şekilde devam edecektir.

Yeleğimiz devamını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Beden tablosu ve ayrıntılı açıklama video içerisi bulabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi, tunus işi yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ işi yakadan başlama bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ