Tığ İşi Yarım Parmaksız Eldiven Yapımı

Tığ işi yarım parmaksız eldiven yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar, Bugün mevsim itibariyle gençlerin kullanmayı çok sevdiği hem aksesuar ısınma maksatlı kullanılabilecek tığ işi bir modelle  parmaksız eldiven hazırlayacağız birlikte.

Farklı modellerimizle canimanne.com sayfamızda bir çok eldiven yapılışına ulaşa bilirsiniz. Ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki, linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tığ işi yarım parmaksız eldiven yapımı oldukça kolay yapılan özellikle genç kızlarımız için çok güzel yarım parmaksız eldiven modeli yapılışı sizlerle, yapım aşamasını video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Özellikle öğrenciler için gayet uygun bir model eldiven elindeyken kalem tutabilir ya da yetişkinler için de telefon kullanımı için pratik bir yöntem olabilir parmaksız eldivenler.

Yeni farklı tasarım örgü işlerinde tekrar görüşmek üzere yapmak isteyen arkadaşlarımıza kolay dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Tığ İşi Yarım Parmaksız Eldiven Yapımı

Tığ işi yarım parmaksız eldiven detayları ve yapılışı

Eldiven için gerekli malzemeler istediğimiz renk bir ip ve ipimize uyumlu olacak bir tığ.

Bilek kısmından sahibi olacak kişiye uygun şekilde zincir çekerek başlıyoruz.

Zincirlerin üst kısmını birleştiriyoruz ve dolanarak örüyoruz eldivenimizi . Ne kadar uzun olmasını istiyorsanız o boyutta tığ işi lastik yapacağız.

Lastiğimiz istediğimiz uzunluğa geldiğinde model kısmına geçeceğiz. modelimiz hem çok kullanışlı hem de güzel bir model.

Yumuşak duran bir model olduğu için kullanımı da gayet kullanışlı. videoda tüm detayları en ince detayına kadar anlatmaya çalıştım.

Parmak hizasına geldiğimizde parmağı ayırıyoruz ve boy kısmını tamamlayıp sonradan parmak kısmını ekliyoruz arkadaşlar.

Geri dönüşlerinizi muhakkak bekliyoruz.Videomuz ile ilgili yorumlarınızı videomuzun altındaki yorumlar kısmından bizlere  ulaştırabilirsiniz.Yapacaklara şimdiden kolay gelsin. Hoşçakalın.

Tığ işi, örgüler, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi yarım parmaksız eldiven yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ