Canım Anne

Tığ İşi Yelek Modelleri 2019

Tığ İşi Yelek Modelleri 2019

Tığ işi yelek modelleri 2019 örneklerini arayanlar için en güzel ve farklı tığ işi yelek modeli örneklerini derledik.

Tığ işi yelek modellerini özellikle yeni evlenecek olan ve çeyiz hazırlayan genç kızlar tercih etmektedir. Tığ işi yelek modellerinde genellikle her model kolay kolay eskimek. Çünkü tığ işi işlemeler belli modeller etrafında çeşitli olarak değiştirilmektedir. Yelek modelleri örnekleri seçilirken yaşa göre seçmek önemlidir. 40 yaş üstü kişiler genellikle daha ağır ve sade modelleri tercih etmektedir. Genç kızlar ve kadınlarda ise daha şık, daha gösterişli tığ işi modeller tercih edilmektedir.

Tığ işi yelek modellerinde zevkinize uygun olan renkleri seçip eğer yeteneğiniz var ise kendiniz işleyebilir veya başkasına işletebilirsiniz. Çeyizinizde birden fazla yelek modeli olsun istiyorsanız tığ işi yelekleri ekleyebilirsiniz. Yelekler serin ve soğuk havalarda ev içerisinde ve misafirlikte giyilmektedir. Misafirlikte giyilen yelekler daha şık tercih edilmektedir. Gün içerisinde kullanılan yelek modelleri ise daha günlük ve sade olmaktadır.

Tığ İşi Yelek Modelleri 2019

Tığ işi yelek modelleri 2019 örneklerini aşağıdan tüm örnekleri ile bulabilirsiniz. Zevkinize uygun olanları seçip çeyizinize koyabilir, hediye edebilir veya günlük olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi yelek nasıl işlenir merak ediyorsanız aşağıda yer alan videodan da takip edebilirsiniz.
Sitemizde yer alan diğer tığ işi modellerine de göz atabilirsiniz. Sizin de beğendiğiniz yelek modelleri var ise bizimle paylaşmak isterseniz instagram dan @canimannecom sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ