Timsah sırtı örgü modeli

Timsah sırtı örgü modeli

Timsah sırtı örgü modeli çok kullanışlı, her modele uyan, büyük, küçük yelek yapımı, hırka, örgülerinde uygulaya bilirsiniz. Severek öreceğinize inanıyorum.

Bu güzel örgü modelini bebek örgülerinde, bayan yeleklerinde, bereler de, kalın ip kalın şişle yapıldığında bebek battaniyesinde, bir çok örgü çeşitlerinde yapılan bir örnek.

Kış gelince hanımlarımızın çoğu örgü işlerini terapi gibi severek örüyorlar. Hiç bilmeyen arkadaşlarımız da heveslenip örgü öğrenmeyi istiyorlar ufaklığa annesinin elinde güzel bir yelek nasıl güzel olur. Gelin birlikte videomuzu izleyerek beraber yapalım.

Bizler örgü videolarını sizler için yayınlarken çok mutlu ve heyecanlı oluyoruz takipçilerimiz beğenirler mi? severler mi? sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizlerde bizlere desteklerinizi beğenilerini unutmayarak yanımızda olursanız çok mutlu oluruz. Yeni güzel örgü modellerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Timsah sırtı örgü modeli detayları

♠ Modelimiz 2 ve 2 nin katlarından + kenar ilmeği eklenerek başlanır.

♠ İlk sıra düz örülerek haroşa yapılır.

♠ Örneğe örgü nün düz tarafından ilk sıra olarak başlanır.

♠ Birinci örneğin bitimi 2 sıradan oluşmak sonra tekrar bir diş haroşa yapılarak 2 motife geçilir detaylı anlatımı videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

♠ Örgü, örgü ve el işleri, örgü modelleri ve daha fazlası için canimanne.com sayfamızı ziyaret ermeyi yada linkimize tıklamayı unutmayınız.

Timsah sırtı örgü yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek buradan yapabilirsiniz.

Fatmayla Herşey Dahil kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.

blank

Timsah sırtı örgü yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ