Tunus işi boncuklu patik modelleri

Tunus işi boncuklu patik modelleri

Merhabalar sevgili www.canimanne.com takipçileri;

Siz değerli takipçilerimizin isteği üzerine netten alıntı olarak bir araya getirdiğimiz Tunus İşi Boncuklu Patik Modellerini sizler ile paylaştık. Tunus İşi Modellerde çok beğenilen bayanlar için babet ve patik modellerine boncuk deseni vererek çok daha güzel ve şık boncuklu patik modelleri son zamanlarda oldukça moda haline gelmiştir.
Tunus işi boncuklu patik modelleri tek tığ şiş kullanılarak yapılan ve tek parça halinde örülebilen patik modelleridir. Bu nedenle de yapımı kısa ve kolaydır. Canım Anne TV olarak sizlerle 2016 yılından itibaren Tunus İşi Batik Modellerinin yapılışını videolu olarak anlatımlarını yapmayı planlıyoruz. Bu konu ile ilgili siz değerli hanımlardan isteklerinizi yorum olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca diğer modellerimiz için Bayan Örgü Çetik Modelleri konusuna bakmanızı öneririz. Bebek, Çocuk ve Yetişkinler için Patik Modellerini ve Yapılışlarına Patik Örgü Modelleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerim izden ricamız yeni çıkan videolarımızdan haberdar olmak için ücretsiz olarak ABONE olmalarını rica ediyorum.  120 Adet Tunu işi boncuklu patik modelleri ile yeni tasarımlar yapabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz patik modellerinin sitemizde yayınlanmasını isterseniz Facebook sayfamıza https://www.facebook.com/canimannecom/ resimleri gönderebilirsiniz. Hepinize kolaylıklar diliyorum..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ