Tunus işi çocuk bot patik yapımı

Tunus işi çocuk bot patik yapımı

Canimanne.com dan herkese merhabalar, Bu videomuz da çok istek alan Tunus işi çocuk bot patik modelinin  videolu olarak detaylı anlatımını yaptık. Bot patiğimizi çocuğunuzun yaşına ve gelişimine göre ilmek sayısı artırıp veya azalta bilirsiniz her yaş için 2 ilmek ve 2 sıra ekleyerek veya çıkartarak ayarlaya bilirsiniz.

Patiğimiz için gerekli malzemeler

Beyaz bebe yünü
Pembe bebe yünü
3 no Tunus şiş

Her hangi bi marka fark etmez bebe yünü olması yeterli biz nako elit baby kullandık

Bebek, çocuk bot patiğin yapılışı

Beyaz ipimizle başladık.
20 zincir çekip her bi zincirde 1 ilmek çıkartık 2 sıra beyaz 2 sıra pembe ördük toplam 14 sıra.
Pembe iple 1. Sırada 12 ilmek örüp geri geliyoruz 2. Sırada 10 ilmek örüyoruz arada 1 ilmek artırıyoruz 3. Sırada 8 ilmek 1 artırma 4. Sırada 6 ilmek 1 artırma toplam bir dilimde 3 ilmek artırdık ilmeklerimiz 23 oldu beyaz ipimizle bütün ilmekleri tek seferde topladık aynı işlemi kalan 2 dilim için de aynı 3 dilim olacak toplam da 9 ilmek artırma 3 dilimden sonra 2 sıra 29 ilmek beyaz 1 sıra pembe 2 sıra beyaz orta kısmı olacak sol tarafa geçiyoruz sağ tarafın tam tersi olacak dilimlerimiz sağ taraf 6 ilmekle bitirdik sol taraf 6 ilmekle bAşlıyoruz ilk sırada kesme işlemi yapmıyoruz 2. Sırada 1 ilmek kesiyoruz her sıra da 1 ilmek 1 dilimde toplam 3 ilmek yeriyoruz üç kez aynı işlem yapıyoruz tekrar 20 ilmek kalıyor 14 sıra örüp ipimizi koparıyoruz taban yaparken tam ortadan 6 ilmek çıkartıp arada 1 ilmek artırıp ilmek sayısını 7 yapıyoruz sağ ve soldan birer ilmek örerek tabanı bitene kadar örüyoruz son sırada sağ ve soldan ikişer ilmek keserek 3 ilmek bırakıyoruz 3 ilmeğimizle topuğu yapıyoruz kenar tığı sık iğne ile kapatık

Bot patiğimiz için bütün detayları video da anlatık ? isterseniz video yu izleyerek beraber örelim

Video muzu beğenip paylaşmayı unutmayın Canimanne nin yeni çıkan çalışmalarını ilk siz izlemek ve yeni çıkan videolardan haberdar olmak için canimanne YouTube kanalımıza abone ? olmayı unutmayın

Sormak istediğiniz sorularınız ve istek modelleriniz için videonun altına ve sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşa bilirsiniz sizleri seviyoruz ? şimdilik hoşçakalın sevgi ile kalın.

Tunus işi çocuk bot patik VİDEOLU ANLATIM

Yaptığınız örgüleri @canimannecom etiketi ekleyerek paylaşırsanız bizlerde görebilir veya paylaşabiliriz.
Tunus işi örgü çocuk bot patik modeli yapılışına ait tüm detaylı resimler aşağıda paylaşılmıştır. Resimlerin büyük halini görüntülemek için üzerine tıklamanız (dokunmanız) yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ