Canım Anne

Tunus İşi Örgü Modeli Yapılışı

Tunus İşi Örgü Modeli Yapılışı

Tunus işi örgüseverlerin vazgeçilmezi bir tekniktir. Bu örgü tekniğinde de yüzlerce model bulunur. Bugün bu modellerden sadece bir tanesi yeni bir model anlatmaya çalıştık. Yeni modelimiz hem bebek örgüleri hem yetişkin örgüleri için uygundur.

Yapacağınız örgü türüne göre ip tercih etmelisiniz. İpinizin kalınlığı ve elinizin sıkılık durumuna göre şiş tercihi yapın. 3, 4 ya da 5 numara olması çok da farketmez . Önemli olan sizin kolay ve rahat örebiliyor olmanızdır.

Yapacağımız beden ölçüsü doğrultusunda zincir çekerek örgümüze başlayalım. Ve videodaki detaylerı uygulayarak modelimizi kuralım. Model özellikle mevsimlik yetişkin örgüleri için çok idealdir. Hırka, yelek, süveter modeli için son derece uyumludur. Ayrıca bebek yelek , etek , bere modellerine de uygulanabilir. Dekoratif örtü , koltuk şalı , kırlent ve aklınıza gelebilecek birçok çalışmada kullanılabilir.

Tunus işi örgü modellerinin daha fazlası için sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Pek çok çeşitli modele ve yapılışına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca birçok yeni tasarım tunus işi örgü modelini de bulabilirsiniz.

Tunus işi örgü modeli yapılışı

Bir birinden güzel tunus işi modellere göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ