Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den gelen istekler doğrultusunda yeni tunus işi modellerin anlatımı devam edecektir. Bu videomuzda Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4 . bölümünü anlatmaya çalışacağız. Diğer videolar için aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

blank
Tunus işi salaş ajur modeli

Orta kalınlıkta ip kullanımı

5 MM Tunus tığ kullanımı

Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Çektiğimiz zincirden bir ilmek alalım bir ilmek atlayıp bir ilmek çıkartıp bir artırıp bir zincir atlayıp bir ilmek çıkartıp arttırıp sıra sonuna kadar devam edelim, ilmekleri çıkartalım..

Sıra başına geldiğimizde sabit ilmeği alalım bir örüp bir arttırıp bir örelim sırayı tamamlayalım, ilmekleri çıkarıp sıra başına gelelim. Model kendini tekrarlayan aynı işlem devam etmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi örgü modelleri, örgü modelleri  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ