Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

Tunus işi yeni model ve yapımı sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den gelen istekler doğrultusunda yeni tunus işi modellerin anlatımı devam edecektir. Bu videomuzda Tunus İşi Yeni Model bölümünü anlatmaya çalışacağız. Diğer videolar için aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sevgili takipçilerimiz aşağıda verilen modeller ile ile videolarımızı izleyerek  bebek battaniyesi, örgü yelek, örgü hırka, örgü bere ve şapka, örgü patik gibi bir çok örgü çeşitlerini yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken videolarımızı dikkatlice izlemenizdir.

Tunus modelleri şiş örgü modelinin tek şiş tekniği ile örülen en güzel örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bebek örgülerinde ve battaniye modellerinde sıkça uygulanan örgü grubunun içinde yer almaktadır. Sitemizde battaniye modellerinden bebek yelek örgülerine en güzel örnekleri siz değerli takipçilerimiz için yayımlamaya devam etmekteyiz. Ayrıca Tunus işi patik modellerinin en güzel örnekleri video anlatımlı mevcuttur.

Tunus işi, örgü modelleri, tığ işi modelleri  hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ