Uzun Çiçekli Lif Modeli ve Yapılışı Anlatımlı

Uzun Çiçekli Lif Modeli ve Yapılışı Anlatımlı

Uzun Çiçekli Lif Modeli ve Yapılışı Anlatımlı

Merhabalar arkadaşlar facebook sayfamızda sizlere duyurmuş olduğumuz Uzun Lif Modellerinden Çiçekli Lif Modelinin Yapılışını resimli olarak anlatacağımızı duyurmuştuk. Örgü, El İşi ve Hobi Fuar hazırlığı sebebi ile gecikme olarak sizler ile bu etkinliği paylaşıyoruz. Tüm takipçilerim izden gecikme için kusura bakmayınız. :(

Arkadaşlar 7.000 (yedibin) adet den fazla lif modelleri ve 50 den fazla lif modeli yapılışı için LİF MODELLERİ kategorisini takip edebilirsiniz. Takıldığınız konularda yorum olarak bize yazarsanız en geç 24 saat içinde cevap verilmeye çalışılacaktır.

Sevgili arkadaşlar bizi tanıyan arkadaşlarımız var ama tanımayan arkadaşlar için hatırlatma gereği duyduk. “www.canimanne.com sitesi editörleri her birinin günlük zaman ayırması gereken işi, çocuğu, eşi ve aşı bulunmaktadır.” bunun bilincinde olarak tüm şartlara rağmen sizlere yardımcı olmak için zaman ayırmaktadırlar. Bu durumu dikkate alarak yorum yazmanızı ve cevap verilmesini, beklemenizi rica ederiz. Bu güzel Uzun Çiçekli Lif Modelini yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin. Yaptığınız modelleri Facebook sayfamızda facebook.com/canimannecom bizler ile paylaşırsanız sitemizde ve facebook sayfamızda yayınlanacaktır. Şimdiden ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muna dedi ki:

    Merhaba, arttırma ve eksiltme nasıl yapılır lütfen anlatabilir misiniz, teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ