Uzun Lif Modeli – Değişik 150 Adet Lif Modeli

Uzun Lif Modeli – Değişik 150 Adet Lif Modeli

Uzun Lif Modeli – Değişik 150 Adet Lif Modeli

Çeşitli lif modelleri arasından en beğenilenlerden bir tanesi de uzun llif modelidir. Uzun lif modeli banyoda muhteşem bir yardımcı olarak bilinir.

Lifler çeşitli şekilleri ile çocuklara banyoya sevdirmek için ve gençlere favori modelleri kullanmaları için yapılır. Fakat uzun lif modelleri boyutu sayesinde temizlenmek için eksiksiz olarak görevini yerine getirir. Pamuktan yapıldığı için de hem uzun süreli kullanıma uygundur, hem de sağlıklıdır. Uzun lif modellerine de istediğiniz şekli, figürü vermeniz mümkündür. Bu durumda da uzun lifler diğer liflere göre bir adım öne geçmektedir. Lif kültürü çok eski zamanlardan beri kültürümüzde yer alır. Eskiden sadece kare olan lif modelleri günümüzde çok çeşitli model ve  figürde yapılır.

Uzun lif modelleri yeni evli çiftlere erilebilecek mükemmel bir hediyedir. Çiftlerin isteğine göre de istenilen figürler işlenebilir. İsteyen taraftar fİgürleri işler, isteyen damat gelin şeklini, isteyen de başka bir figürü işler. Burada figürler için çok geniş bir yelpaze bulunur. Bu sayede de işleyen kişiler kendi yaratıcılıklarını da kullanarak ortaya çok farklı modeller çıkarabilir. Amatörce yapılan bu modellerin içinden çok beğenilen modeller çıkabilmektir.

Aşağıda sizler için birbirinden farklı kare modelleri derledik. Sizler de bu modelleri ister birebir uygularsınız. İsterseniz de kendi yaratıcılığınızı da katarak ortaya birbirinden farklı modeller çıkarırsınız. Bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır. İlerleyen yazılarımızda birbirinden güzel modelleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Uzun Lif Modelleri

Uzun Lif Modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ