Yakadan Başlama Bebek Yelek Roba Modeli

Kız çocukları için robalı elbise ve yelek modelleri hem kullanışlı hem güzel olmaktadır. Özellikle kolay örgü roba modelleri çok aranmakta ve istenmektedir.

En kolay roba modeli ile alt kısmına kumaş ekleyerek ya da model devam ettirerek çok kullanışlı ve gösterişli yelek ve elbiseler yapılabilir. Kendi çocuklarınız, torunlarınız, yeğenleriniz için örebilirsiniz. Ayriyeten renk renk boy boy hazırlayıp satış yapabilir, aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Örgülerle Fatma Fatih Youtube kanalının anlatım videosu ile yapacağımız modelimiz misinalı şiş kullanarak yapılan bir modeldir. Hiç örgü bilmeyen ve yeni örgüye başlayan arkadaşlar da kolaylıkla örebilir. Video içerisinde tüm detaylar verilmiş olmakla birlikte, eksik kalan detaylar olduğunu düşünürseniz yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Anlatım videosundan dolayı Örgülerle Fatma Fatih Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Yakadan Başlama Bebek Yelek Roba Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ