Yakadan başlamalı bebek yeleği

Yakadan başlamalı bebek yeleği

Yakadan başlamalı bebek yeleği
Yakadan başlamalı bebek yeleği

Merhabalar arkadaşlar örgü bebek yeleklerini her örgücü hanım sever ve güzel olan modelleri örmek ister, ancak bazı modeller var ki yakadan başlamalı bebek yeleği modellerinde kullanılan teknik yakadan başlamalı örgü tekniği gibi modelleri dünyanın her yerinde çok beğenilen ve en çok sipariş alınan modellerdir. Web sitemizde onlarca yakadan başlamalı yelek, hırka ve elbise modeli bulabilirsiniz.

Sizler için en çok beğenilen videoları hemen aşağıda sizler ile paylaştık. Baştan sona kadar yakadan başlamalı yeleği anlatımı videolarda bulabilirsiniz. Tüm detayları sizler ile paylaştık ancak takıldığınız yerlerde yorum yaparak bizlere hemen yazabilirsiniz.

Yaptığını bebek yelek modellerini paylaşırken @canimannecom etiketini eklerseniz yaptığınız örgüleri bizlerde görebiliriz. Satış yapmanızda destek olabilir yada modelinizi daha fazla kişi görebilir. Yaptığınız örgülerin büyük beğeni toplaması için @canimannecom etiketini eklemeniz gerekmektedir.

Zaman zaman sosyal sayfalarımızda (facebook, instagram ve Pinterest) sizlerin paylaşımlarına yer vermekteyiz. Destek olmak amacıyla ücretsiz olarak.

Yakadan Başlamalı Tunus Yeleği Yapımı

Yakadan Başlama Tığ İşi Elbise Yapımı

Yakadan Başlamalı Bebek Elbise Yapımı

Tunus İşi Yakadan Başlama Yelek Kol Ayrımı Yapımı

Örgü Yakadan Başlama Yelek Yapımı Tunus İşi

Tığ işi Hırka Yapımı Yakadan Başlama

Tığ İşi Bebek Yeleği Kol Nasıl Başlanır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ