Yalancı Selanik Modeli İle Kışlık Atkı Modeli

Kış mevsimlerinde en çok dikkat ettiğimiz şeylerden biri kıyafetlerimizdir. Hem bizi keskin k soğuğundan koruyacak, hem de tarımıza şıklık katacak parçalar isteriz. Dışarı çıkarken kullandığımız şapka, bere ve atkı gibi aksesuarlar bize soğuk havaya karşı koruyan en önemli eşyalardır.

Örgü Merakı Youtube Kanalının anlatım videosu ile sizlere çok şık ve kolay bir atkı modeli paylaşıyoruz. Yalancı selanik modeli ile öreceğimiz atkıda iki şiş kullanıyoruz. Tercih ettiğiniz ipin kalınlığına ve tercih ettiğiniz model büyüklüğüne göre şiş numaralarınızı değiştirebilirsiniz.

Atkınızın rengini tercihinize göre değiştirebilirsiniz. İster renk geçişli kırçıllı bir ip ile isterseniz de düz renk bir ip kullanarak atkınızı oluşturabilirsiniz. Sade ama şık bir model olduğu için her renk kombinini kaldıracak bir modeldir.

Anlatım videosu için Örgü Merakı Youtube Kanalına teşekkür ediyoruz. Bunun gibi model ve anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olmayı lütfen unutmayın. Yapacak olan herkese şimdiden teşekkür diyoruz.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Yalancı Selanik Modeli İle Kışlık Atkı Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ