Yandan Düğmeli Dikişsiz Hello Kitty Yelek Yapımı

Yandan düğmeli dikişsiz hello kitty yelek yapımı kız bebek yeleklerinin en çok tercih eden modelleri arasında yer alan bir yelek modelidir. Sizlerin beğenisini beklemektedir.

Güzel ve kolay yelek modeli arayan arkadaşlarımız için dikişsiz kolay ve şık olan bebek yeleği modeli yapılışı video anlatımlı olarak yapabileceğiniz bir yelek örneğidir.

Yandan düğmeli olması daha kullanışlı olduğunu düşündüğüm bir modeldir. Sizlerinde tercihi yandan düğmeli bebek yelekleri ise bu modelimizi yapabilirsiniz.

Yandan düğmeli dikişsiz olması bir o kadarda iyi olduğunu düşünüyorum. Bazı arkadaşlarımız dikiş kısmını sevmeye biliyor. Yelek modelimiz dikişsiz düğmeli tek parça örüp bitiriyoruz. Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir modeldir. Tekrar güzel örgü modellerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yandan Düğmeli Dikişsiz Hello Kitty Yelek Yapımı 

6 Ve 12 ay bebekler için uygundur.

3,5 Numara misinalı şiş tercih edilmiştir.

Nako elit baby 6936 numaralı ip tercih edilmiştir.

Düğme kulanımı

75 İlmek atarak başlanan bir modeldir. Yaka için haraşo örüyoruz. Toplamda 4 sıra haroşa örülmektedir. 4 cü sırada ilik açıyoruz. İlikler sol yan tarafta tercih edilmiştir.

Modelimizde 4 ayrım yapılmaktadır. 7 İlmek yan pat için ayırıp, kol için şişe bir kez dolayıp 12 ilmek kol için düz örgü örelim.

Tekrar şişe dolayıp 3 ilmek haroşa örelim acur için, tekrar şişe dolayıp arka kısım için 17 ilmek düz örelim. Tekrar dolayıp 3 ilmek haraşo örelim, tekrar dolayıp kol için 12 ilmek düz örelim. Tekrar dolayıp 3 ilmek haraşo örelim acur için, tekrar dolayıp ön kısım için 11 ilmek düz örelim. Tekrar dolayıp 7 ilmek haraşo ön pat için örelim. Arka kısma dönüp ters örgü örüyoruz sadece 3 ilmek olan haraşoları haraşo örerek devam edelim, detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir yelek modeli sizleri bekliyor.. Kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yandan Düğmeli Dikişsiz Hello Kitty Yelek Yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Hamarat bebek kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyorum.
blank
Bebek yeleği yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elif0441 dedi ki:

    Kac adet yumak gidiyor ip kac metre

BİR YORUM YAZ