Yaprak desenli patik modeli yapılışı

Yaprak desenli patik modeli yapılışı

Merhabalar örgü seven takipçilerimiz sizler için çok güzel patik modeli ile karşınızdayız.

Yaprak desenli patik modeli yapılışı şiş örgü patik modeli sevenler için şık patik modeli yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Yaprak desenli patik modeline ister günlük kullanım için ister kızlarımızın çeyizleri için oldukça kullanışlı ve güzel bir patik modeli olmaktadır.

Özellikle şiş modeli örgü patik yapılışlarını tercih eden arkadaşlarımız için çok güzel olduğunu düşündüğüm yaprak desenli patik modelini farklı renklerde kıyafetlerinize göre yaparak uyumu yakalaya bilirsiniz.

Patik modelleri yapıp sipariş alan hanımlarımız içinde yarak desenli modelimiz sizlere oldukça sipariş getireceğini düşündüğüm bir model olacaktır. Farklı patik modelleri tercih ediyorsanız canimanne.com sayfamızda oldukça güzel şık patik modellerimiz bulunmaktadır. Tığ işi patik modelinden, bot patik modeline aradığınız patik örnekleri mevcuttur. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak patik modellerine ulaşa bilirsiniz.

Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum hoşçakalın.

Yaprak desenli patik modeli yapılışı

Yaprak desenli patik modeli detayları

37/ 38 Numaraları ayaklar için uygundur.

Gerekleri malzemeler

1 Yumak krem patik ipi

1 Yumak mavi patik ipi

3 Numaralı çift şiş

Yapılışı 24 ilmek atarak başlıyoruz 26 diş haroşa örüyoruz. Burun kısmı 15 ilmek mavi 7 ilmek krem 2 ilmek önde bırakarak dönüyoruz.

Bir sonraki sıra 13 mavi örüyoruz 7 krem örüyoruz önde 4 ilmek bırakarak dönüyoruz İlmeklerimiz 3 ilmek kalana kadar aynı şekilde devam ediyoruz.

4 Sıra mavi ile örüyoruz. Bütün ilmeklerimizi şişimiz de topluyoruz ikişer ikişer artırmada olduğu gibi aynı şekilde artırıyoruz. Bu işlemi 3 kez tekrarlıyoruz. Diğer taraf için 26 diş haroşa örüyoruz.

Taban için 7 ilmek çıkartıyoruz yanlardan ilmek alarak tamamlıyoruz topuk ta 3 siş haroşa kalınca iki tarafta ilmeklerimizi keserek topuğu topluyoruz.

Patik modeli, örgü, örgüler ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yaprak desenli patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ