Yaprak dökümü örgü modeli yapımı

Yaprak dökümü örgü modeli yapımı

Yaprak dökümü örgü modeli yapımı oldukça kullanışlı yazlık bluz modeli olarak yapılabilecek harika bir örgü modeli olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Farklı örgü modellerinde ise, bebek yeleklerinde ve hırka, battaniye, şal gibi örgü modellerinde örebileceğiniz güzel bir modeldir.

Şiş örgü modelleri seven hanımlarımız için yaprak dökümü örgü modelimiz oldukça sevile bilecek bir model olacağını düşünüyorum. Genç kızlarımız içinde şok şık bir bluz yapabilirsiniz. Farklı renklerde yapılabilecek yelek modelleri için de çeyizlik düşüne bilirsiniz.

Yapılışını yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Aldığınız ipin kalın veya ince oluşuna göre şiş tercih etmeniz örgü modeliniz daha güzel örülmesine sağlayacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yaprak dökümü örgü modeli yapımı

Her türlü ip kullanabilirsiniz.

İlk olarak istediğiniz modele göre ilmek atabilirsiniz. Modelimizi lastik veya haroşa üzerine kurabilirsiniz. 5 İlmek örelim şişimizi dolayıp 3 ilmek birden alalım ve tekrar şişimizi dolayıp 5 düz örelim. Tekrar şişimizi dolayıp 3 ilmek örelim, 5 ilmek tekrar düz örelim. Tekrar şişimizi dolayıp 3 ilmek beraber örelim örgü modelimiz bu şekilde kuruluyor.

Arka yüzünü bütün ilmekleri ters örüp sıramızı tamamlayalım. Modelimize tekrar devam edelim. 5 İlmek olanları bir örüp 3 ilmek birlikte örüp bir ilmek örüp, 3 ilmekleri artırma yaparak devam eden modelimizi video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yaprak dökümü örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ