Canım Anne

Yaprak modelinden boyunluk yapımı

Yaprak modelinden boyunluk yapımı

Yaprak modelinden boyunluk yapımı kış mevsimine yaklaşırken çocuklar için harika boyunluk yapılışı sizleri beklemektedir.

Kız çocukları için harika boyunluk önceki paylaşımlarımız da bere modeli paylaşmıştık takım olarak yapabilirsiniz. Linklere tıklayarak modele ulaşmanız mümkündür.

Kış aylarında çocuklar şal, atkı kullanımı pek sevmiyorlar annelerde zor durumda kaldığını düşünüyoruz. Boyunluk tercihi kullanış açısından çocuklar için en güzeli ve anneler içinde rahatlık olacağını düşünüyoruz. Modelin rengini farklı yaparak yaprak detayını kullanmadan erkek çocukları içinde yapabilirsiniz.

Boyunluk ve bere takım yapabilirsiniz. İstediğiniz modeli de kurabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyenlerde video anlatımı sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yaprak modelinden boyunluk yapımı

5 / 10 yaş için uygundur.

Boyunluk modeli 8 yapraktan oluşmuştur.

1 Yumak ip

3 Numaralı misinalı şiş kullanımı

13 Katlarından model oluşmuştur.

Toplamda 104 ilmek atarak başlayalım. Lastik tekniği yapıyoruz. Toplamda 40 sıra örülmüştür. Sizler istediğiniz uzunlukta ayarlaya bilirsiniz. Artırma işlemi ve model kurulumu yapılmaktadır. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü ve el işleri, boyunluk modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yaprak modelinden kulaklı bere yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Yaprak modelinden boyunluk yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Carmen Rosa dedi ki:

    Esta genial el cuello, de ese modelo se puede hacer para adultos verdad gracias

BİR YORUM YAZ