Yazlık Dantelli Yelek Modelleri

Kadınlar kombinelerine yaz kış her mevsim oldukça dikkat ederler ve girdikleri ortamlarda dikkat çekmeyi, diğerlerinden farklı olmayı severler. Kombinelerinize renk katacak parçaları hazır olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda el emeği, el örgüsü ile de harikalar yaratarak kombinelerinize renk ve farklılık katabilirsiniz.

arasında kışlık olanlar olduğu gibi yazlık modeller de vardır. kışlık modeller daha çok kalın iplikler ile şiş örgüsü ile örülürken, yazlık modeller de daha çok tığ işi örgü ile ve ince iplikler ile örülmektedir.

Kadınların kombinelerinde sıklıkla kullanıldıkları yeleklerin yazlık versiyonları dantel ile bir araya gelerek oldukça şık bir görünüm kazanmıştır. Dantelin şıklığı ve zarafeti ile yazlık yelek modelleri bir araya geldiğinde farklı ve oldukça şık bir görünüm elde etmiştir.

  Yazlık dantelli bayan yelek modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Genellikle tığ işi örgü ile yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak beyaz, krem, pudra tonları kullanılsa da siz dilerseniz sevdiğiniz renklerde örebilirsiniz. Yazlık yeleklerin tek renk iplik kullanılarak örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Ördüğünüz ipin rengi kadar elbette ki kalitesi de bir o kadar önemlidir. Yapmış olduğunuz üründen memnun kalmak istiyorsanız ve uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.

Yazlık dantel yeleklerin bel kısmında biten kısa modelleri olduğu gibi dize ve yere kadar uzanan modelleri de vardır. Bu sezon özellikle de uzun modeller çok fazla rağbet ve ilgi görmüş ve bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Uzun yelek modelleri özellikle de türbanlı bayanların yaz aylarının favori kıyafetleri arasında yer almaktadır.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ