Yazlık örgü bolero yelek yapımı

Yazlık örgü bolero yelek yapımı

Merhaba sevgili örgüseverler ?

Yaz geldi diye örgüyü ihmal edecek değiliz ya mevsime uygun öreriz biz de ? küçük-büyük genç-yaşlı demeden herkesin beğendiği ve kullanabileceği güzel bir bolero modelimiz var bugün sizinle paylaşmak istediğimiz. Arka kısmına denk gelecek olan orta kısmından başladığımız.

Bolero muz tek parçada kolayca tamamlanıyor. Biz videonun çekilme ve montaj sürelerini kısaltmak adına 10 yaş için yaptık . Ama kim hangi yaş için yapmak isterse neye göre nasıl ayarlayacak tek tek detaylıca anlatmaya çalıştık. Buna rağmen takıldığınız ya da anlatımda eksik kalan bir yer olursa lütfen sormaya çekinmeyin ? bizler sizlerin sorularınızı günün her saatinde video yorumlarımız dan , canimannecom Facebook ve Instagram hesaplarımızdan cevaplamaya çalışıyoruz? Soru ve geri dönüşleriniz bizi gerçekten çok mutlu ediyor ?
İp tercihimi pamuklu koton ipten yana yaptım ben ? Sizler de benimle aynı ipi seçebilir ya da imkanlariniz dahilinde farklı seçenekler kullanabilirsiniz. Tığ numarası sizin örgünüz ve kullanacağınız ipe göre değişecektir.

Videomuzu beğenip sosyal hesaplarinizda paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

Yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin diyorum ?
Hoşçakalın

Yazlık örgü bolero yelek yapımı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ