Yelek Modelleri – 2018’in En Sevilen Modelleri

Her mevsimde giyilebilecek olan tığdan, şişten yapılma en güzel ve en sevilen yelek modellerinin örneklerini sizler için derledik.

Özellikle orta yaş ve yaşlıların sıkça tercih ettiği kıyafetlerden biri olan yelekler her mevsimde giyilebilmektedir. Yaşlılar her mevsimde kıyafetlerinin üzerine çoğu zaman yelek giyer. Genellikle kış aylarında ev içerisinde kullanılan yelek modelleri arasında kolay olanları seçip sizde kendinize örebilirsiniz.

Çoğu genç kız çeyizini hazırlarken mutlaka bir kaç adet yelek modeli de ekler. Çeyizlik yelek modelleri daha süslü, genellikle beyaz renkte olmaktadır. Günlük yelek modellerinde ise her renk yelek kullanılmaktadır. Kadınlar arasında yapılan gün, matine, ev ziyaretlerinde giyilebilecek yelek modellerinin şık olması gerekir. Şık yelek modellerinde sık iğneler yerine daha modern ve geniş iğneler tercih edilir. Ayrıca boncuk, pul payet gibi şıklık katacak ekler de yapılabilir.

REKLAM ALANI

Sığ iğneli yelek modellerinin hem işlemesi zor hem de zaman almaktadır. Eğer örgü örmeyi seviyor ve iyi biliyorsanız sık iğneli olanları örebilirsiniz. Fakat daha kolay işlenen modeller arıyorsanız daha geniş iğneli olanları işleyebilirsiniz.

Yelekleri beyaz tişört, bluz veya gömlek ile kombin yapıp şık bir görünüm elde edebilir ve dışarıda da rahatlıkla giyebilirsiniz. Evde ise pijama niyetini kış aylarında ya da serin yaz gecelerinde giyebilirsiniz. Genellikle kapalı kadınlar vücutlarını örtsün diye yelek modellerini kısa değil de uzun tercih etmektedir. Her zevke uygun birbirinde güzel 2018’in en sevilen yelek modellerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Yelek Modelleri – 2018’in En Sevilen Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ