Yeni Kanaviçe Örnekleri

Yeni Kanaviçe Örnekleri

  El emeği ürünlere gün geçtikçe verilen değer artmaktadır. Evlerimizin her yerini, her odasını süsleyen el emeği, göz nuru ürünler eve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. El emeği ürünlerin çeşitliliği ve türü oldukça fazladır. Dantelden yapılan el işi ürünler olduğu gibi örgüden yapılan, keçeden yapılan, kanaviçe ile işlenen birçok ürün ve parça evlerimizi süslemeye ve farklılık katmaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış birçok örneğin yanı sıra her geçtiğimiz sene de yeni modeller ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Eski ve yeninin muhteşem uyumu ile beraber göz alıcı örnekler evlerimize oldukça yakışmakta ve şıklık katmaktadır.

  Kanaviçe örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahip olan bir el emeği, el işi ürünüdür. Seyrek dokunmuş keten bezin üzerine yapılan işleme ve nakışa genel olarak kanaviçe denir. Birçok modeli, örneği ve türü bulunur. Eskiden bu yana yapılmakta olan kanaviçelere her geçtiğimiz yıl yeni modeller ve örnekler eklenmektedir. Kanaviçe işlenirken birçok örnek kullanır. Bunların arasında en çok tercih edilenler ise çiçek, yaprak, gül, lale desenleri ve hayvan figürlerinin yanı sıra manzara resimleri de işlenmektedir.

Kanaviçe ile birçok parça elde edilebilir. Renkli iplikler ile işlenmiş keten bezleri, kumaşları birbirinden şık yastıklar, pikeler, peçeteler ve vitrin örtüleri yapılmaktadır. Aynı zamanda ise evleriniz için dekoratif amaçlı kırlentler de yapabilirsiniz. Salonlarınız veya oturma odalarınız için kanaviçe ile işlenmiş birbirinden şık tablolar elde edebilirsiniz. Özellikle de mutfak peçetesi ile çok şık bir araya gelebilen kanaviçeler günümüzde yeniden moda olmuştur.

  Kanaviçe modelleri çok fazla çeşitliliği içine barındırmaktadır. Sizde birbirinden şık ve farklı modeller, örnekler için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ