Canım Anne

Yeni krep örnekleri

Yeni krep örnekleri

Yeni krep örnekleri çeyizlerin olmazsa olmazı yazma modelleri, tülbent oyaları annelerin seçerek özenerek kızlarının çeyizleri içi farklı bir çok modeli el emeği olarak yapmaya devam etmektedirler.

Tülbent kenar modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde birbirinden güzel tığ işi olmak üzere farklı modellerimiz sayfamızda bulunmaktadır. Ziyaret ederek veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Krep modelleri özellikle iğne oyası tercih edilmektedir. Namaz tülbentine ve krep kumaşa yapılan en zarif örneklerdir. Çeyizler kadar kendimizin bir çok ev gezmesinde kullanımı tercih ettiğimiz yazma çeşitleridir. Bizim kültürümüzde olmazsa olmazı diyebiliriz. Sizin için yazımızda bir kaç krep modelinin görsellerini hazırladık umarız beğenerek yapacağınız modellerdir. Yeni el işi örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İğne oyası, tülbent oyaları, yazma modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yeni krep örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ