Yeni Örgü Perde Modelleri

El örgüsü ürünler giderek daha fazla değer kazanmış ve hak ettiği ilgiyi görmeye başlamıştır. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan örgü modellerinin yanı sıra en trend ve moda ürün ve parçalarda ortaya çıkmıştır. Eski ve yeninin birleşmesi ile beraber muhteşem uyumlu ürünlerde evlerimizde ve çeyiz sandıklarımızda yerini almaya başladılar.

El örgüsü ürünler çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Evlerimizin her köşesini süsleyen ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Salonlarımızdan, yatak odalarına, mutfaklarımıza kadar her yerde izleri vardır.

Örgü ürünler hiç şüphesiz ki evlerimize başka bir hava katmakla beraber oldukça şık ve gösterişli durmaktadır. Çünkü el emeği örgüler tektir ve size özeldir. Klasik ve herkes de bulunan bir model ve parça değildir. Bu yüzdendir ki kadınlar el emeği ürünleri evlerinde kullanmayı çok severler.

El örgüsü parçalarından biri de örgü perde modelleridir. Örgü perdeleri mutfaklarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi daha klasik modeller yaparak salonlarınızda, daha romantik modeller yaparak da yatak odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Örgü perde modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Bütünü ile örgüden yapılanları olduğu gibi aynı zamanda kumaş kenarlarına dantel ekler yapılarak oluşturulan modelleri de vardır. Her iki model de tercih ediliyor olsa da daha çok kumaş kenarına dantel ekler yapılarak oluşan model tercihe edilmektedir. Çünkü bütün şekilde örgü ile örmek hem zor hem zahmetli olacağından bu şekilde tercih edilmektedir.

Yeni örgü perde modelleri arasında renkli ipler ile yapılanlar dikkat çekmektedir. Daha önceleri genellikle beyaz ipler ve kumaş ile örülen ve yapılan perdeler günümüzde renkli iplik ve kumaş ile de yapılmaya başlamıştır. En yeni modeller için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ