Yeni Sezon Çok Satan Marka Hasır Çanta

Ünlü markaların çanta modelleri özellikle yaz aylarında popülerliğini arttırıyor. Örgü modellerinin de yükselmesi ile bu markalar örgü modellerini kullanarak bir çok farklı formda çantalar üretmeye başladılar. E tabi ki konu marka olunca, ürün fiyatları da dudak uçuklatacak şekilde oluyor.

Daha önce de sizlerle paylaştığımız marka çanta modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. MASAL BUTİK Youtube Kanalının anlatımı ile yeni sezon marka bir çanta modelini evde çok daha az maliyet ile yapıyoruz.

Çantayı yapmak için anlatım videosunda kağıt ip kullanılmıştır. Markası gibi pek çok detaya videoyu izleyerek kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İpleri almak isterseniz diye anlatım videosunda sınırsız bir kupon kodu da mevcut.

Çantayı yapmak için yaklaşık 400-450 gram kağıt ip yeterli olacaktır. Videoda da 3,50mm lik bir tığ kullanılmıştır. Sizler el ayarınıza göre tığ numarasında değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu güzel çanta anlatımı için MASAL BUTİK Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz.

Anlatım videosuna ve çanta modelinin örnek fotoğraflarına aşağıdan kolayca ulaşabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Yeni Sezon Çok Satan Marka Hasır Çanta Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ