Canım Anne

Yeni vintage tarzı elbise lif modeli yapımı

Yeni vintage tarzı elbise lif modeli yapımı

Yeni vintage tarzı elbise lif modeli yapımı farklı ve güzel lif arayanlar için elbise lif modelini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Son zamanların en trend el işleri arasında lif modelleri olmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması oldukça etken olmaktadır. Ayrıca lif örneklerinin sayısızca olması yeni ve tasarım modellerin bulunması lif modellerine ilgiyi arttırmaktadır.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmez olmaktadır. Nişan bohçalarında yer bulan lif modelleri hanımlarımızın sipariş alarak kazanç sağladığı el emekleri olmaktadır. Sitemizde en yeni lif modelleri bulabilirsiniz. Siparişleriniz için sitemizi ziyaret ederek birçok modeli inceleyebilirsiniz.

Yeni vintage tarzı elbise lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapıp kapatalım, kapattığımız fıstık üzerine yine kapalı fıstık bu şekilde uç uca yirmi fıstık yapalım, yirminci fıstıkta sırayı birleştirip halka oluşturmuş oluyoruz.

Devamında eklemiş olduğumuz noktaya arada iki zincir çekip çift fıstık yapalım, diğer yuvaya geçiş yaparken arada zincir çekmeden ara fıstıklara çift fıstık uyguluyoruz. İpi kesip farklı ip seçeneği ile aynı tekniği uyguluyoruz.

Üçüncü sırada farklı renk ip ile tekli fıstık uyguluyoruz. Üçüncü sırayı tekrar çift fıstık yapıyoruz. Arada tekli fıstıklar lale modelini oluşturmaktadır. Modelin detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni vintage tarzı elbise lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ