Yeni doğan bebek örgüleri

Yeni doğan bebek örgüleri

Yeni doğan bebek örgüleri

Canimanne.com dan herkese merhabalar, yenidoğan bebekler için örgü modellerini sizler ile paylaştık. Bu harika çalışmaları sizler için örüp paylaşan Sedef Eyla Örgü arkadaşımıza çok çok teşekkür ederiz. Harika yeni doğan örgüleri için mutlaka kendisinin sayfasını ziyaret ediniz.

Günümüzde yeni doğan fotoğrafı çekmek, çektirmek oldukça popüler ve en çok ilgi duyulan  hatıraların karelere sığdırılabilmesi için hemen hemen herkes bu güzellikten yararlanmak istiyor.

Ayrıca Sedef Eyla Örgü ile iletişime geçip satın alabilirsiniz.

Yenidoğan bebek örgülerini örecek olan tüm arkadaşlara kolaylıklar dileriz. Her türlü sorularınızı facebook ve instagram @canimannecom sayfalarımızdan bize ulaştırabilirsiniz.

Yeni doğmuş örgü bebek kostümleri erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı kategorilere ayrılsa da iki cinsiyet içinde kullanılabilen modeller de mevcuttur. Adam bebek kostümleri daha çok hayvan figürleri ön plana çıkarken, kız bebek kostümlerinde çiçekler, güller, yaprak figürleri ve motifleri ön plana çıkmaktadır.

Yeni doğan bebeğiniz için yapacağınız kostümleri tek renk ip ile yapabileceğiniz benzer biçimde birden fazla rengi bir arada kullanarak örebileceğiniz modeller de mevcuttur. Kostümleri örebileceğiniz farklı ip çeşitleri mevcuttur. Kalınca iplikler ile örülen modeller olduğu benzer biçimde ince ipliklerle olan modelleri de vardır. Bununla birlikte tığ işi örgü ile meydana getirilen kostümler olduğu şeklinde şiş ile örülen kostüm modelleri de mevcuttur. Siz hangi alanda daha iyiyseniz o modeldeki örnekleri yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ