Canım Anne

Yenidoğan Örgü Bere Yapımı 0-3 Ay

Yenidoğan Örgü Bere Yapımı 0-3 Ay

Kış aylarının gelmesi ile beraber bere ve atkıların kullanımı artmaktadır. Bu ihtiyaç yenidoğan bere kullanımında mevsim farketmeksizin geçerlidir. Çünkü yenidogan bere kullanımı her mevsimde gereklidir. Biz de bu doğrultuda en çok istek alan boyutlarda hazırladık modelimizi.

Hazır olarak satılan bere modelleri olduğu gibi aynı zamanda örgü bere modelleri de mevcuttur. Özellikle son dönemlerde örgü bereler daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Çünkü örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir.

Modelimiz hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere uygulanabilir şekildedir. Detayları değiştirerek çok farklı ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kız çocukları için yapacağınız bereleri sade şekilde yapabileceğiniz gibi gösterişli olarak da yapabilirsiniz. Daha gösterişli ve şık bereler yapmak için inci, boncuk ve kurdele gibi materyallerden yararlanabilir veya tığ işi örgü ile çiçek, yaprak gibi motifler yaparak ekleyebilirsiniz. Erkek çocukları için ise bulut motifi , hayvan ve araç figürleri takım simgeleri kullanarak süsleyebilirsiniz. Ayrıca bebeklerin isimlerini işleyerek daha kişisel ve özel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın. her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız . Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin diyoruz . Sevgi ve selamlarımızı sunuyoruz…

Yenidoğan Bere Yapımı 0-3 Ay
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ