Yıldız örgü patik modeli yapılışı

Yıldız örgü patik modeli yapılışı

Yıldız örgü patik modeli yapılışı çok şık tam çeyizlik harika bir patik modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Yıldız örgü patik modeli görselliği ile ayağımızda yıldız gibi parlayacaktır.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça çok şık bir olan yıldız patik modeli annelerimizin beğenisini alacaktır. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Patik modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için yıldız örgü patik modeli bol bol sipariş alacaktır. Değişik patik modelleri arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Bir çok modelimiz mevcuttur. İster tığ işi, beş şiş, iki şiş modellerimiz sizleri bekliyor.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde ufak hatırlatmalar yapalım. İstenilen patik ipi markası veya farklı ip tercih edebilirsiniz. İpinizin kalın veya inceliğine göre şiş seçimi önemlidir. Aldığınız ipin arka kısım etiketinde kaç numara şiş uygun olduğu yazmaktadır. Yapmak isteyen hanımlarımıza video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni güzel örgü patik modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Yıldız örgü patik modeli yapılışı

Yıldız örgü patik modeli detayları ve yapılışı

Yıldız modeli örgü patik tek parçalı patik

Modelimiz yıldız tekniği ile yapılıyor aynı şekilde farklı model de tercih edebilirsiniz.

Yıldız örgü modeli patik yapılışı

Bilek kısmından 105 ilmek atarak başlanıyor her ayak numarası için 4 ilmek ekleye bilir veya çıkarta bilirsiniz modelimiz.

38-39 Numara ayaklar için uygundur.

1 yumak nako pırlanta ip

3 Numara şiş tercihi edilmiştir.

İnci boncuk

Dikiş iğnesi

Bilekten 105 ilmek atarak başlanıyor 2 diş haroşa yaptıktan sonra modelimizi kuruyoruz 9 cm kadar örüyoruz 12 ilmek kesiyoruz kalan ilmekler yaklaşık 4 cm kadar daha örüyoruz.

Burun kısmından dikip yanlar ve taban kısmını dikerek patiğimizi tamamlıyoruz son olarak inçi boncuklarımızı dikiyoruz daha fazla detay için videoyu izleye bilirsiniz kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yıldız örgü patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ