Yumuşak Bebek Lifi Modelleri

Bebeklerin cildini tahriş etmeyecek yumuşak bebek lifi modellerinin örnekleri ve örnek yapım videosunu aşağıdan detaylı olarak bulabilirsiniz.

Bebekleri yıkarken onlara karşı nazik davranmak gerekir. Çünkü derileri daha hassastır. Bu nedenle bebekleri yıkadığınız lifin yumuşak olması gerekir. Yumuşak olmayan lifler ile bebekleri yıkadığınızda ağlayabilirler veya huzursuz olabilirler. Banyoyu daha eğlenceli ve rahat hale getirmek için kullandığınız liflere önem vermeniz gerekir.

Bebek liflerinde yumuşaklık kadar görselde önemlidir. Liflerin üzerine hayvan şekilleri veya bebeklerin dikkatini çekecek eğlenceli şekiller örebilirsiniz. Bu sayede ağladıklarında veya huzursuz olduklarında onların dikkatini liflerle çekebilirsiniz. Düz bebek lifleri örmek yerine figürlü lifler örebilirsiniz.

Kız bebekler için öreceğiniz lif modellerinin renkleri kırmızı, pembe, sarı, beyaz tonlarında seçebilirsiniz. Erkek bebekler için ise sarı, mavi, beyaz, yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Renk seçimi yaparken daha canlı renkleri seçin. Bu sayede bebeklerin dikkatini çekebilirsiniz.

Hayvan figürlü bebek lifleri arasından kaplumbağa banyo lifi, yavru köpek banyo lifi modeli, balık desenli banyo lif modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde havuç veya örgü papyonlar yaparak liflerin üstüne ekleyebilirsiniz.

Yumuşak Bebek Lifi Modelleri

Aşağıda yer alan yumuşak bebek lifleri modelleri arasından bebeğinizin seveceği örnekleri kolayca işleyebilirsiniz. Örnek bebek lifi yapılışının videosuna aşağıdan ulaşabilir ve yapımının detaylarını görebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer lif modellerini görmek için ise bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ