Zebra kolay patik modeli yapılışı

Zebra kolay patik modeli yapılışı en şık patik modelleri arasında yer alan zebra çizgili patik modeli yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Zebra kolay patik modeli farklı örnekler arayanlar için oldukça güzel şık bir patik modeli sizleri beklemektedir. Kış mevsiminin en güzel el işleri örgü modeli olmaktadır. Elinde mutlaka işim olsun diyenler için yeni farklı patik modelleri canimanne.com sayfamızda göz atmadan karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Patik modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde zebra patik modelimiz oldukça şıklığı ile siparişlerde göz dolduracaktır. Çok güzel ve şık patik modellerimiz sitemizi ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen marka patik ipi veya örgü iplerinde yapabilirsiniz. İp kalınlığı ve inceliğine göre şiş tercihi seçebilirsiniz. Aldığınız iplerin etiketlerinin arka kısmında şiş numarası bulunmaktadır. Bu detaya da dikkat etmekte fayda olacaktır.

Yeni tasarım, güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmış olduğunuz patikleri en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle hoşçakalın.

Zebra kolay patik modeli yapılışı

Zebra kolay patik modeli detayları ve yapımı

37 Numara ayaklar için uygundur.

3 Renk ip tercihi edilmiştir. Bombon patik ipi

Tığ, makas, dikiş iğnesi

Şiş numarası 3 mm

Süslemek için düğme

İlk olarak 17 ilmek atarak başlayalım. İlk ilmek örerek haraşo örüyoruz sıra sonuna kadar. Ve diğer ip rengimizi bağlayıp yine sıra sonuna kadar örmeye devam edelim. Toplamda 7 sıra olana kadar örelim.

7 Sıra ördükten sonra 7 ilmek ilave ediyoruz ve sıra sonuna kadar haraşo örüyoruz. İki renkli olarak devam edeceğiz. Ve dilimleri ortaya çıkartmaya başlayacağız.

Patik modelimizde sağ ve sol ayak olarak ayrı yapılmaktadır. Neden derseniz dilim detayı olduğu için bu şekilde örülmektedir. Daha detaylı anlatım için videomuzu izlemeyi unutmayınız. Kolay gelsin.

Patik modeli, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Zebra kolay patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ