Zeytin dalı yelek örgü modeli yapılışı

Zeytin dalı yelek örgü modeli yapılışı en çok beğenilen yelek modelidir. Bol sipariş alan çeyiz yeleklerinin modelidir. Yapılışı video anlatımlı olması yapmak isteyenlere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Örgü modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. El işleri hanımlarımızın vazgeçilmezleri olmaktadır. El emeğinin yerini doldurmak mümkün değil özellikle çeyizlerde yelek modelleri farklı renklerde ve model olarak oldukça fazla yapılmaktadır. Günlük giymek için yapılandan, özel günler için bir çok yelek modeli yapılmaktadır.

Zeytin dalı yelek modelini örgü yeleklerde ince ip ile harika duran bir model olduğunu düşünüyoruz. Uç kısmı dilimli olması yeleğin görselini oldukça güzelleştirmektedir.

REKLAM ALANI

Örgü yelek modeli sipariş alan arkadaşlarımız içinde zeytin dalı modelimiz oldukça beğenilip sipariş alabilecek modeldir. Farklı örnekler arıyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Zeytin dalı yelek örgü modeli yapılışı

2,5 Numara şiş tercihi

3 Aşamalı modeldir.

Zeytin dalı ilmekleri 16 dan oluşmaktadır. 4 zeytin dalı modeli 38 bedene uygundur. Model anlatımı için 54 ilmek ile başlanmıştır. Dilimli modeldir. Model kurulumu hemen başlanmaktadır. Ara modellerde petek modeli yapılmaktadır. Modeli ayrıntılı olarak video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan hanımlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgü el işleri, yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Zeytin dalı yelek örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Serifenin. orgulerı youtube kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ