2 Günde Bitireceğiniz Tığ İşi Ponponlu Yelek Modeli

Örgü örmeyi ne kadar çok sevsek de yapması uzun sürmeyen kolay ama gösterişli modeller her zaman daha çok ilgimizi çeker. Battaniye, yelek ya da patik… Ne öreceksek örelim çabuk bitirmeye çalışırız. Bir örgünün bitmesi ne kadar uzun sürerse bizim için o kadar zorlaşır.

Bugüne kadar sizler için kolay ya da zahmetli bir çok örgü modelinin anlatımını hazırladık. Bugün de Renkli Örgüler Youtube Kanalının Anlatımı ile 2 günde bitirebileceğiniz bir yelek modelini beğeninize sunuyoruz.

2 şiş örmeye alışık değilsek de bu modeli yaparken zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Anlatım videosundaki detaylar ve bilmeniz gereken tüm püf noktalar ile kısa zamanda bitirebilirsiniz.

Ponponlu yelek modelini yaparken orta kalınlıkta bir bebe yünü ve 3 numara şişler kullanacağız. Kullandığınız ipe uygun kalınlıkta şiş kullanmanız modelin kendini göstermesi ve düzgün olması için çok önemli. İpe uygun şiş ve tığ numara bilgilerini ip bandının üzerinde bulabilirsiniz.

Bu güzel anlatımı için Renkli Örgüler Youtube Kanalına Teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunun gibi içeriklerin devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

2 Günde Bitireceğiniz Tığ İşi Ponponlu Yelek Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ